فلوشیپ فوق تخصصی طب روان جنسی و زوج درمانی

دکتر رضا احمدی

دریافت نوبت
واتساپی

دریافت نوبت
آنلاین

w-repair-infobox-element

نگاهی به آمار و سوابق دکتر رضا احمدی

دکتر رضا احمدی دارای بورد تخصصی روانپزشکی و فلوشیپ فوق تخصصی طب روان جنسی و زوج درمانی

15+

سال

سابقه کاری درخشان

99%+

رضایت مراجعین

رضایت‌مندی مراجعین داخل و خارج از کشور

9000+

ساعت

مشاوره آنلاین و حضوری

950+

مراجع تحت نظر

مراجعین تحت نظر در کلینیک و مطب شخصی

اختلالات روانپزشکی​

اختلالات روانپزشکی

بیماری روانی به گروهی از بیماری‌ها گفته می‌شود که با تاثیر بر تفکر و رفتار باعث ایجاد ناراحتی برای فرد مبتلا یا ایجاد ناتوانی در وی می‌شوند. علت بیماری‌های روانی به خوبی شناخته نشده است ولی آنچه مسلم است این است که عوامل ژنتیک، استرس‌های مختلف و نوع تعامل فرد با دیگران در ایجاد یا بروز آن‌ها موثر است. افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال دوقطبی و اسکیزوفرنیا از جمله این اختلالات هستند.

پارافیلیا و اعتیاد جنسی

تجربه‌ای است که فرد در مواجهه با برخی موقعیت‌ها، اشیا یا تصورات و تخیلات غیرمعمولی، دستخوش برانگیختگی جنسی شود؛ به این حالت، پارافیلی می‌گویند. پارافیلیا (که قبلا به عنوان مهارگسیختگی جنسی و انحراف جنسی شناخته شده تجربه شدید برانگیختگی جنسی با شرایط، فانتزی‌ها، رفتارها یا افراد می‌باشد.

پارافیلیا
مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

هدف از مشاوره ازدواج، بهبود روابط و تعاملات، تشخیص اختلاف‌ها و تعارضات و همچنین حل کردن آن‌هاست. مشاوره ازدواج، فضای امن و خصوصی برای شما و همسرتان فراهم می‌کند تا درباره چالش‌ها و احساسات خود صحبت کنید. همچنین به شما کمک می‌کند تا ابزارهایی برای تصمیم‌گیری بهتر در مورد رابطه خود و تعییرات مثبت در زندگی مشترکتان در اختیار داشته باشید.

ترنس سکشوآل

تَراجِنسی یا ترنسکشوال افرادی هستند که هویت جنسیتی آن‌ها با جنسیت انتسابی هنگام تولدشان ناسازگار است و میل به انجام تغییرات دائمی در بدن برای رسیدن به صفات جنسی مورد انتظار خود با استفاده از کمک پزشکی مانند هورمون‌درمانی یا جراحی تطبیق جنسیت را دارند

ترنس سکشوآل

تخصص‌ها و خدمات

دکتر رضا احمدی

تخصص‌ها و خدمات قابل ارائه توسط دکتر رضا احمدی در مطب و گروه فوق تخصصی آوید

dr

روان درمانی

مشاوره" و "روان درمانی" کلماتی هستند که به طور متناوب توسط مراجعان به مراکز مشاوره و کلینیک های درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. با اینکه..

dr

زوج درمانی

زوج درمانی نوعی روان درمانی است که در آن درمانگر با تجربه بالینی در زمینه کار با زوجین، به دو شخصی که داخل یک رابطه عاطفی هستند مشاوره می ‌دهد.

dr

اختلالات جنسی

در این اختلال تورم در برابر تحریک جنسی تا تکمیل عمل جنسی وجود ندارد یا ناقص است و این حالت ممکن است به صورت مستمر یا بروز کند

dr

آموزش جنسی

بیش از نیمی از مشکلات جنسی که باعث نابودی زندگی و روابط زناشویی می‌شود، به علت آگاهی ناکافی یا عقاید نادرست در مورد روابط جنسی ایجاد می‌شود

مجله و دانستنی‌های پزشکی

همراه ما باشید با جدیدترین دانستنی‌های پزشکی